درباره زیبت

درباره ما

برند زیبت در سال 1396 به منظور تامین بخشی از نیاز بازار در زمینه تولید محصولات پلیمری آغاز به کار کرد. ما با بهره گیری از آخرین روش‌های تولید به روز سعی می‌کنیم تا باکیفیت ترین محصولات را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم. در حال حاضر سفره اقتصادی، سفره لوکس مجلسی، ،انواع کیسه زباله و کیسه فریزر،دستکش یکبارمصرف و دستمال گردگیری و آبگیری،لیف حمام،کیف لوازم آرایش، آینه جیبی و سوهان ناخن در سبد کالایی زیبت قرار دارند. محصولات ما به گونه‌ای طراحی و تولید شده‌اند که دغدغه‌ شما در زمینه بهداشت (رعایت کلیه استانداردهای بهداشتی) و همچنین کیفیت کالا (عدم نشتی و پارگی) را برطرف سازند. شایان ذکر است،محصولات زیبت با قیمت بسیار مناسب نسبت به محصولات مشابه در بازار عرضه شده‌اند.

تاریخچه

در سال 1396 زیبت، فعالیت خود را با تولید لیف حمام آغاز کرد. پس از استقبال مناسب از این محصول،دستمال تنظیف و دستمال گردگیری نیز در سال 1397 به سبد محصولات زیبت اضافه شدند. در ادامه،در سال 1398 دستکش یکبارمصرف و کیف لوازم آرایش و سپس در سال 1400 سایر محصولات پلیمری نیز به خانواده زیبت پیوستند.

اهداف ما

• برند زیبت به دنبال تولید محصولاتی با تنوع قابل قبول است که علاوه بر پاسخگویی به نیاز جامعه، از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه باشند.
• ارائه محصولات باکیفیت و قیمت گذاری منصفانه، اهدافی هستند که زیبت مجدانه پیگیری می کند.
• از منظر طراحی نیز، تلاش بر استفاده از طرح های شیک و ساده و بسته بندی های به روز است.