درباره زیبت

درباره ما

برند زیبت به منظور تامین قسمتی از نیاز بازار در زمینه تولید مواد پلاستیکی خانگی در سال 1396 تاسیس شد. این شرکت هم اکنون با توسعه فعالیت‌های خود برخی لوازم خانگی را از مواد اولیه مختلف تولید می‌کند. این شرکت با بهره گیری از آخرین روش‌های روز سعی می‌کند. تا بهترین محصولات خانگی را در گروه کالاهای تولیدی در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

شرکت زیبت از تکنولوژی روز در زمینه تولید برای عرضه با کیفیت‌ترین و بهداشتی‌ترین محصولات در گروه کالاهای دستکش یکبار مصرف، دستمال تنظیف، دستمال گردگیری و لیف استفاده می‌کند.
محصولات ما به گونه‌ای طراحی و ساخته شده‌اند که دغدغه‌های شما را در زمینه بهداشت (رعایت کلیه استانداردهای بهداشتی) و کیفیت کالا (عدم نشتی و پارگی) برطرف کنند.

محصولات زیبت با قیمت بسیار مناسب نسبت به محصولات مشابه در بازار عرضه شده‌اند.

تاریخچه

در سال 1396 زیبت کار خود را با ساخت لیف پلاستیکی در کارخانه‌ای کوچک آغاز کرد. بعد از استقبال مناسب از کالا خط تولید دستمال تنظیف و دستمال گردگیری در سال 1397 راه اندازی شد.

در سال 1398 دستکش پلاستیکی نیز به گروه محصولات زیبت اضافه شده و اکنون زیبت قصد دارد تا با گسترش کالاهای خود، نیازهای شما نسبت به لوازم خانگی مختلف را بر طرف کند.

اهداف ما

هدف ما تولید محصولات مختلف بدون رها کردن آن‌ها در طبیعت است. ما با استفاده از صنعت پیشرفته روز دنیا، ضمن رعایت بالاترین استانداردهای یهداشتی موجود در جهان، مواد پلاستیکی خانگی را از پلاستیک‌های رها شده در طبیعت تهیه کرده و در اختیار شما قرار خواهیم داد.
همچنین با استفاده از مواد اولیه دیگر لوازم مورد نیاز شما را برای مصارف خانگی تولید می‌کنیم.